Mustafa Dutar Grup
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
Özbek Enerjiye ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

1983 yılından beri enerji ve elektrik malzemeleri sektöründe toptan satış faaliyeti gösteren ÖZBEK ENERJİ, sektördeki deneyim ve başarısını kendi markası olan LIGHTKON ile ileriye taşıdı.
ÖZBEK ENERJİ ailesi olarak dünya markası olan üreticilerin kaliteli ürünlerini ekonomik fiyatlar ve hizmet kalitesi ile güvenir ticaret ilkesi altında müşterilerimizle buluşturuyoruz.
Kalite, hizmet, hız ve sürdürülebilirlik kavramlarını perakende satış faaliyetlerimiz ile bütünleştirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.
 
 Büsan sanyii bölgesinde 1000m2 kapalı alana sahip, satış mağazası ve depo tesislerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimizle müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda ekonomik çözüm üretmeye devam edeceğiz.
Güçlü stok, geniş ürün yelpazesi ile toptan ya da perakende satış faaliyetimiz  www.ozbekenerji.com.tr  ile tüm Türkiye de.

Sosyal medya & E-posta

Özbek Enerji | Elektrik Malzemeleri Toptan ve Perakende Satışı Özbek Enerji | Elektrik Malzemeleri Toptan ve Perakende Satışı Özbek Enerji | Elektrik Malzemeleri Toptan ve Perakende Satışı Özbek Enerji | Elektrik Malzemeleri Toptan ve Perakende Satışı
Web Tasarım & Yazılım | INVIVA